PRAHA

NAMASTE

Vítej ve světě  Yoga Blue Life 

Líbí se ti náš projekt? 

PRAHA

Máš chuť trénovat s lektory Yogy Blue Life? 

YOGA

PRAXE

Máš chuť poznat nové lidi? Zajít si na pěknou akci?

YOGA

KOMUNITA

Máš chuť udělat něco smysluplného pro planetu?

YOGA 

DOVOLENÁ

NAMASTE,


Vítej na webových stránkách Yoga Bluelife.

Jmenuji se Marek Kawecki.

V roce 2017 jsem pro vás založil tento projekt Yoga Blue life. Zajímá tě, proč?


Vždy bylo mým snem najít místo, kde se lidé mohou setkávat, mluvit, smát se, filozofovat, trénovat a praktikovat jógu. Místo, kde jsou lidé napojení na přírodu, být v souladu s okolím a sami se sebou.

Ale nemohl jsem takové místo najít.


Hledal jsem místo, kde by byla spiritualita součástí každodenního života. Ale zároveň nebyla zneužívána k manipulaci nebo finančnimu profitu. Místo, kde bych našel vyšší lidské hodnoty. Takové místo jsem hledal dlouho a marně.

Když jsem požádal o radu přátele, zatvářili se pobaveně a ťukali si na čelo. Ti ostatní byli ochotni mě poslat do psychiatrické léčebny.


Přesto jsem si svůj sen nenechal vymluvit. Protože jsem celým svým tělem cítil, že toto zvláštní místo musím najít. Ovšem najít jsem jej nedokázal. Protože toto místo neexistovalo, musel jsem se rozhodnout. Dožiji svůj život na jiném místě?


Řekl jsem si:

„Pokud toto místo nenajdu, budu si ho muset vytvořit sám.“


Řekl a konal.


Jóga bluelife není jen o cvičení jógy, je to místo, kde se dobří lidé setkávají a dělají dobré věci společně. Například jsem spolu s několika milými lidmi koupil ostrov v Indonésii a postavili jsme tam zakladnu, díky níž je možné čistič ocean od plastu. Jsem členem spolku „Justice for nature“. Díky tomuto projektu je každý rok odstraněno z oceánu více než 800 tun plastového odpadu.


Na tomto webu najdete vše o: Cvičení jógy, cestování za jógou, komunitu jógy nebo jóga v terapii. Nezáleží na tom, jakou zkušenost si nakonec vyberete.

Protože se vším, co s námi podniknete, podporujete „Justuce for Nature“.

A tím jste součástí nás.


Děkuji, že s námi cvičíte jógu a přeji mnoho  zábavy!


Marek Kawecki

YogaBluelife.

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.

Accept